O nás       

Unie pro krásnější dnešek z.s.

Náš zájmový spolek vznikl už v roce 1999 jako nezisková organizace. Už z názvu se dá poznat, jak jsme vlastně vnitřně zaměřeni. Výchova dětí nás všechny vždy zajímala. Zatímco jsme vyvíjeli spoustu jiných činností, sbírali jsme cenné zkušenosti a materiály. Z nich nyní čerpáme a chceme se s vámi podělit o vše, čím můžeme být krásnějšímu dnešku prospěšní.

 

      Náš projekt  Škola pro mě

ZDE  najdete celou knihu k přečtení i ke stažení.

Jestliže se k nám chcete rovnou přihlásit a na projektu se podílet, tento odkaz vás přesměruje přímo na  PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

 

      Náš tým

Zuzana Berenika Préma 

Zuzka pracuje s dětmi od svých patnácti let, má více než 16leté zkušenosti s woodcraftem, se vzděláváním Montessori v ČR i v zahraničí, v praxi jako učitelka i ředitelka školy. Intenzivně studovala Montessori pedagogiku, Vzdělávání v Lidských Hodnotách a dalších. Je držitelkou mnoha Montessori osvědčení a lektorkou různých vzdělávacích kurzů a seminářů. Má tři děti, psa a velké srdce, nejraději tráví svůj volný čas v přírodě, s dětmi, cestováním, tancem...

Zbyněk Zatloukal

Hlavní poradce Unie pro krásnější dnešek. Je mistrem odborného výcviku uměleckých kovářů. Dlouho působil jako vedoucí turistického oddílu, zabývá se experimentální archeologií, výrobou keramiky, je manuálně zručný, umí vyrobit či opravit prakticky cokoliv. Je aktivním muzikantem.

Soňa Havlicová - Indi

V našem spolku vykonává funkci patrona. Pohodová a usměvavá maminka dvou kluků. Provází montessori kurzy pro předškoláky, má AMI výcvik pro věk 3-6 let.

Jana Bláhová

Je v našem spolku hospodářem a přispívá dobrými radami. Je odborníkem na účetnictví.

Helena Pěkná

Původně je vyučena jako rytec kovů, v UPKD se stará o administrativu a webové stránky. Vystudovala Střední odbornou školu výtvarnou, prošla výcvikem Montessori vzdělávání, ráda dělá grafiku, kreslí a maluje, umí pracovat s kovem, sklem, hlínou i dřevem. Své vzdělání si rozšířila i jako terapeut energetcké psychologie, pracuje s metodami, které harmonizují mysl a tělo. Ráda zpívá a hraje na kytaru a různé perkusní nástroje, má ráda přírodu a chození naboso.

 

Unie pro krásnější dnešek je účastníkem projektu "Vzdělávejte se pro růst", který je podporován Evropskou unií 

Hlavička EU projektu 286x102

 

Unie pro krásnější dnešek

hartmanice srpen 2011 058

Po dvou se stihne povozit více dětí - Zuzka je vždy efektivní.
Po dvou se stihne povozit více dětí - Zuzka je vždy efektivní.

Indi na Plaváčkovi
Indi na Plaváčkovi

hartmanice - tančíme

NAHORU