Členská část

Členská část - členství 

Členství získáváte zaregistrováním se a posláním libovolného členského příspěvku. Prosíme, zvažte vaše možnosti a přínos toho, co vám nabízíme (kolik času...?... byste potřebovali k tvorbě nebo hledání toho, co takto získáváte na jednom místě?). Pokud nemůžete zaplatit dostatečný příspěvek teď, můžete přispět větší částkou kdykoliv později. Prosíme, abyste zaplatili každý rok alespoň něco a tím potvrdili váš trvající zájem. Umožníte tím také trvalý rozvoj našich služeb pro vás.

Na stránce "členské sdílení" najdete rozcestník na pomůcky pro děti, hlavně Montessori.

Na naše stránky průběžně přidáváme nové montessori pomůcky. Zde se vždy dovíte, které to jsou, bude tu na ně přímý odkaz.

Novinky: 

od 9.9.2017 přibyly pracovní sešity na kosmickou. Jsou označeny NOVÉ,  klikněte zde

 

Náš projekt:

Všimli jste si? Vytvořili jsme interaktivní stránku "Škola pro mě" - jedná se o celý projekt, najdete ho na stránce "O nás". Tam si o něm můžete přečíst krátkou knihu, nebo si její celé znění stáhnout. Je to naše představa, jak by pro mnohé mohl vypadat krásnější dnešek. Zveme ty, kdo by se chtěli připojit - pomozte nám ho realizovat.

Dále zde je k vidění celkově zpracovaný předchozí rok, koho to zajímá, je k nahlédnutí naše výroční zpráva UPKD 2015 .

Pokud jste tu poprvé

a chcete se stát členem Unie pro krásnější dnešek, využijte pro novou registraci  formulář ZDE. Po jeho vyplnění a odeslání přijde do Vašeho emailu potvrzení o Vaší registraci, které je potřeba potvrdit kliknutím na uvedený odkaz. Objeví se formulář, kam zadáte své přihlašovací jméno a heslo. A už budete moci ocenit, kolik práce si členstvím u nás můžete při přípravě vzdělávacích pomůcek v budoucnu ušetřit !!!

Pokud jste již u nás registrovaní a chcete vidět obsah členské sekce, přihlašte se vpravo.

Pomůcky, které Vám v současné době nabízíme, jsou rozčleněny do těchto kategorií:

  1. Co už umím
  2. Jazyk - Český jazyk a angličtina
  3. Kosmická výchova
  4. Matematika
  5. Další 

Chceme poskytovat podporu lidem kdekoliv, tedy nejen v Praze, přestože v Praze sídlíme, ale v jakémkoliv koutu naší země, i v zahraničí. Z toho jistě vyplývá, že je nejlepší nás kontaktovat e-mailem, třeba přes náš formulář. Napište nám, nebo zavolejte.

Unie pro krásnější dnešek

Stav přihlášení

hartmanice srpen 2011 021

společně si hrajeme